Kadra

bus

O jakości przedszkola i pracy z dziećmi decydują ludzie, którym powierza się opiekę nad wychowankami. Dlatego istotne jest, by dzieci otaczali ludzie szczęśliwi, pełni pasji, potrafiący cieszyć się chwilą, a jednocześnie uważni, skoncentrowani na swojej pracy, na wychodzeniu naprzeciw potrzebom dzieci. Osoby sprawujące opiekę nad dziećmi muszą charakteryzować się odpowiedzialnością i entuzjazmem, dzięki któremu będą w stanie przekazać wiedzę naszym podopiecznym, zainspirować dzieci i zaangażować je w nowe czynności. 

Naszą kadrę tworzą osoby odpowiedzialne i doświadczone w pracy z dziećmi: 


p. Dyrektor - mgr Katarzyna Bors
Każde dziecko niesie z sobą swoją melodię. Usłyszeć ją można dając mu czas i bezpieczną przestrzeń. Tak swobodnie wtedy wzrasta i poznaje świat.
Wraz z dziećmi podążamy wspólną drogą – wiele się od siebie ucząc.p. Iwona - mgr Iwona Hałas
Spokojna ale stanowcza, buduje w dziecięcym świecie bezpieczną przestrzeń, w której łatwo się zadomowić. Wśród naszej gromadki zawsze zauważa każdego malucha z osobna.
Na każdą porę znajduje odpowiednią piosenkę, na kłopot - radę, na łzy - ciepły uśmiech. W jej dłoniach ożywają włóczkowe zwierzątka, które z towarzyszącym śmiechem dzieci, rozbiegają się po całym przedszkolu.


p. Jadzia - Jadwiga Zawadzka
Ma głowę pełną bajkowych pomysłów i serce otwarte na świat. Otacza ją spokój oraz wianuszek tulących się do jej kolan dzieci. Kiedy komuś w sali brakuje zabawki – ciocia Jadzia po prostu ją wymyśla.
Zawsze znajdzie radę na smutek. Potrafi słuchać dzieci, ale umie też opowiadać... A gdy opowiada i pokazuje niezwykłe historie, to ożywają baśniowe światy


p. Ola - mgr Aleksandra Szkopińska

 

 

  

p. Danusia - mgr Daniela Tamioła
Jest z dziećmi od godziny 7 do 8.  Mniej więcej około godziny dwunastej nasze przedszkole zamienia się za sprawą Danusi w wykwitną restaurację, która oprócz przypraw, do jedzonka dodaje nam dużo radości, ciepła i zapału. Potem to razem gotuje, zapieka lub praży.

Zajęcia dodatkowe:

 

Rytmika- mgr Małgorzata Gajownik 

Zajęcia umuzykalniające- mgr Małgorzata Gajownik 

Język angielski - mgr Anna Majer

Balet - mgr Anna Mrozowska 

Gimnastyka korekcyjna – mgr Ewa Tobrucka

Psycholog( terapia sensoryczna ) - mgr Agnieszka Okurowska 

Logopeda - mgr Agnieszka Okurowska, mgr Aleksandra Szkopińska

Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem